Wellåda N-7,2

320 x 225 x 100/60 mm

Artnr: 300072

I lager
På väg hem
Minsta antal för beställning: 20st
+ -
kolli (20st a' 9,10 kr/st) 182,00 kr
+ -
halvpall (400st a' 5,46 kr/st) 2 184,00 kr
+ -
helpall (800st a' 3,64 kr/st) 2 912,00 kr
Wellåda N-7,2
Längd 320
Bredd 225
Höjd 100
Mått 320 x 225 x 100/60 mm
Antal per förpackning 20
Antal per pall 800
Vikt 0.15
Djup 100
Livsmedelsförpackning Nej
Volym (l) 7.2
Bruttovikt 0.15
Konstruktion 201
FSC klassning FSC Mix
Materialdeklaration finns Ja
Leverantörsdeklaration finns Ja
Andel återvunnet material % 100
Material PPWR Wellpapp/kartong (återvunnen)
Tungmetaller under 100mg/kg 6
PIR % 76
24


Andra köpte även

Wellåda N-82,3 Mått: 570 x 380 x 380/250/180 mm Artikelnr: 300823
I lager
På väg hem
från 14,64 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 110 x 90 mm Artikelnr: 300840
I lager
På väg hem
från 3,18 kr/st Köp
Helpallscontainer Mått: 1185 x 785 x 800/720/610/400 mm Artikelnr: 302451
I lager
På väg hem
från 102,3 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 180/150 mm Artikelnr: 300842
I lager
På väg hem
från 6,0 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 95 mm Artikelnr: 300847
På väg hem
från 3,84 kr/st Köp
Wellåda N-32 Mått: 380 x 285 x 285/230/155 mm Artikelnr: 300320
I lager
På väg hem
från 13,86 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 150 x 150 mm Artikelnr: 300841
I lager
På väg hem
från 2,72 kr/st Köp
Wellåda N-20,5 Mått: 380 x 285 x 190/140/68 mm Artikelnr: 300205
I lager
På väg hem
från 6,56 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 380 x 285 x 285/245/205 mm Artikelnr: 300845
I lager
På väg hem
från 14,55 kr/st Köp
Bubbelkuvert D/1 Vit Mått: 180 x 260 mm Artikelnr: 147060
I lager
På väg hem
från 1,74 kr/st Köp
Handsträckfilm Svart Mått: 450 x 0,020 mm x 300 m Artikelnr: 119902
I lager
från 96,04 kr/rlr Köp
Wellåda N-10,3 Mått: 285 x 190 x 190/105 mm Artikelnr: 300103
I lager
På väg hem
från 3,86 kr/st Köp
Handsträckfilm AX Mått: 450 x 0,012 mm 400 m Artikelnr: 110583
I lager
från 179,48 kr/rlr Köp
Wellskiva Mått: 740 x 1140 mm Artikelnr: 309463
I lager
På väg hem
från 6,8 kr/st Köp
Wellåda N-4,1 Mått: 240 x 190 x 90 mm Artikelnr: 300041
I lager
På väg hem
från 2,66 kr/st Köp

Kontakta oss - vi lovar att du blir nöjd.

Fraktfritt vid ordervärde överstigande 2000:-  Personlig service Säker e-handel
0171-46 80 00 info@nojd.com

Några nöjda samarbetspartners