Dubbelwellåda N-46,9

465 x 320 x 315/265 mm

Artnr: 300469

I lager
Minsta antal för beställning: 15st
+ -
kolli (15st a' 57,70 kr/st) 865,50 kr
+ -
halvpall (120st a' 34,62 kr/st) 4 154,40 kr
+ -
helpall (240st a' 23,08 kr/st) 5 539,20 kr
Dubbelwellåda N-46,9
Längd 465
Bredd 320
Höjd 315
Mått 465 x 320 x 315/265 mm
Antal per förpackning 15
Antal per pall 240
Vikt 0.71
Djup 315
Livsmedelsförpackning Nej
Volym (l) 26.295
Bruttovikt 0.71
Konstruktion 201
Andel återvunnet material % 74
Material PPWR Wellpapp/kartong (återvunnen)


Andra köpte även

Wellåda N-82,3 Mått: 570 x 380 x 380/250/180 mm Artikelnr: 300823
I lager
På väg hem
från 14,64 kr/st Köp
Helpallscontainer Mått: 1185 x 785 x 800/720/610/400 mm Artikelnr: 302451
I lager
På väg hem
från 105,84 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 110 x 90 mm Artikelnr: 300840
I lager
På väg hem
från 3,12 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 95 mm Artikelnr: 300847
I lager
På väg hem
från 3,76 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 180/150 mm Artikelnr: 300842
I lager
På väg hem
från 5,88 kr/st Köp
Wellåda N-20,5 Mått: 380 x 285 x 190/140/68 mm Artikelnr: 300205
I lager
På väg hem
från 6,56 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 150 x 150 mm Artikelnr: 300841
I lager
På väg hem
från 2,72 kr/st Köp
Wellåda N-32 Mått: 380 x 285 x 285/230/155 mm Artikelnr: 300320
I lager
På väg hem
från 12,9 kr/st Köp
Wellåda N-7,2 Mått: 320 x 225 x 100/60 mm Artikelnr: 300072
I lager
På väg hem
från 3,64 kr/st Köp
Bubbelkuvert D/1 Vit Mått: 180 x 260 mm Artikelnr: 147060
I lager
På väg hem
från 1,74 kr/st Köp
Wellskiva Mått: 740 x 1140 mm Artikelnr: 309463
I lager
På väg hem
från 7,16 kr/st Köp
Wellåda N-14,4 Mått: 320 x 225 x 200/100 mm Artikelnr: 300144
I lager
På väg hem
från 6,28 kr/st Köp
Packtejp PPA Extra, Transparent Mått: 50 mm x 66 m Artikelnr: 450400
I lager
från 16,56 kr/rlr Köp
Handsträckfilm AX Mått: 450 x 0,012 mm 400 m Artikelnr: 110583
I lager
från 179,48 kr/rlr Köp
Halvpallscontainer Dubbelwell Mått: 780 x 580 x 680/620/480/380 mm Artikelnr: 301460
I lager
På väg hem
från 64,7 kr/st Köp

Kontakta oss - vi lovar att du blir nöjd.

Fraktfritt vid ordervärde överstigande 2000:-  Personlig service Säker e-handel
0171-46 80 00 info@nojd.com

Några nöjda samarbetspartners