Wellåda CK 160 B

288 x 288 x 193 mm

Artnr: 1170031

I lager
På väg hem
Minsta antal för beställning: 25st
+ -
kolli (25st a' 24,75 kr/st) 618,75 kr
+ -
halvpall (320st a' 14,85 kr/st) 4 752,00 kr
+ -
helpall (640st a' 9,90 kr/st) 6 336,00 kr
Wellåda CK 160 B
Längd 288
Bredd 288
Höjd 193
Mått 288 x 288 x 195 mm
Antal per förpackning 25
Antal per pall 640
Vikt 0.283
Djup 193
Livsmedelsförpackning Nej
Bruttovikt 0.22
Konstruktion 201
FSC klassning FSC Mix Credit
Materialdeklaration finns Ja
Andel återvunnet material % 0
Material PPWR Wellpapp/kartong (jungfrulig)
Tungmetaller under 100mg/kg 99


Andra köpte även

Wellåda N-82,3 Mått: 570 x 380 x 380/250/180 mm Artikelnr: 300823
I lager
På väg hem
från 14,64 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 180/150 mm Artikelnr: 300842
I lager
På väg hem
från 6,42 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 110 x 90 mm Artikelnr: 300840
I lager
På väg hem
från 3,42 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 95 mm Artikelnr: 300847
I lager
På väg hem
från 4,12 kr/st Köp
Helpallscontainer Mått: 1185 x 785 x 800/720/610/400 mm Artikelnr: 302451
I lager
På väg hem
från 105,84 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 150 x 150 mm Artikelnr: 300841
I lager
På väg hem
från 2,98 kr/st Köp
Wellåda N-32 Mått: 380 x 285 x 285/230/155 mm Artikelnr: 300320
I lager
På väg hem
från 13,86 kr/st Köp
Wellåda N-7,2 Mått: 320 x 225 x 100/60 mm Artikelnr: 300072
I lager
På väg hem
från 3,64 kr/st Köp
Bubbelkuvert D/1 Vit Mått: 180 x 260 mm Artikelnr: 147060
I lager
På väg hem
från 1,74 kr/st Köp
Wellåda N-20,5 Mått: 380 x 285 x 190/140/68 mm Artikelnr: 300205
I lager
På väg hem
från 6,56 kr/st Köp
Wellåda N-4,1 Mått: 240 x 190 x 90 mm Artikelnr: 300041
I lager
På väg hem
från 2,66 kr/st Köp
Wellskiva Mått: 740 x 1140 mm Artikelnr: 309463
I lager
På väg hem
från 7,36 kr/st Köp
Handsträckfilm Svart Mått: 450 x 0,020 mm x 300 m Artikelnr: 119902
I lager
från 96,04 kr/rlr Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 380 x 285 x 285/245/205 mm Artikelnr: 300845
I lager
På väg hem
från 15,55 kr/st Köp
Wellåda N-4,3 Mått: 320 x 225 x 60 mm Artikelnr: 300043
I lager
från 3,98 kr/st Köp

Kontakta oss - vi lovar att du blir nöjd.

Fraktfritt vid ordervärde överstigande 2000:-  Personlig service Säker e-handel
0171-46 80 00 info@nojd.com

Några nöjda samarbetspartners