Wellåda - Med glassymbol

245 x 221 x 132 mm

Artnr: 300091

Beställningsvara. 4 veckors lev.tid
Minsta antal för beställning: 10st
+ -
kolli (10st a' 13,00 kr/st) 130,00 kr
+ -
halvpall (500st a' 7,80 kr/st) 3 900,00 kr
+ -
helpall (1000st a' 5,20 kr/st) 5 200,00 kr
Wellåda - Med glassymbol

Beskrivning av produkten


Tryckt med glassymbol

Fakta om produkten


Längd 245
Bredd 221
Höjd 132
Mått 245 x 221 x 132 mm
Antal per förpackning 10
Antal per pall 1000
Vikt 0.19
Djup 132
Bruttovikt 0.19
Livsmedelsförpackning Nej
Konstruktion 0701
Längd yttermått (mm) 480
Bredd yttermått (mm) 250
Höjd yttermått (mm) 127


Andra köpte även

Wellåda N-82,3 Mått: 570 x 380 x 380/250/180 mm Artikelnr: 300823
I lager
På väg hem
från 14,64 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 180/150 mm Artikelnr: 300842
I lager
På väg hem
från 6,42 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 110 x 90 mm Artikelnr: 300840
I lager
På väg hem
från 3,42 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 95 mm Artikelnr: 300847
I lager
På väg hem
från 4,12 kr/st Köp
Helpallscontainer Mått: 1185 x 785 x 800/720/610/400 mm Artikelnr: 302451
I lager
På väg hem
från 105,84 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 150 x 150 mm Artikelnr: 300841
I lager
På väg hem
från 2,98 kr/st Köp
Wellåda N-32 Mått: 380 x 285 x 285/230/155 mm Artikelnr: 300320
I lager
På väg hem
från 13,86 kr/st Köp
Wellåda N-7,2 Mått: 320 x 225 x 100/60 mm Artikelnr: 300072
I lager
På väg hem
från 3,64 kr/st Köp
Bubbelkuvert D/1 Vit Mått: 180 x 260 mm Artikelnr: 147060
I lager
På väg hem
från 1,74 kr/st Köp
Wellåda N-20,5 Mått: 380 x 285 x 190/140/68 mm Artikelnr: 300205
I lager
På väg hem
från 6,56 kr/st Köp
Wellåda N-4,1 Mått: 240 x 190 x 90 mm Artikelnr: 300041
I lager
På väg hem
från 2,66 kr/st Köp
Wellskiva Mått: 740 x 1140 mm Artikelnr: 309463
I lager
På väg hem
från 7,36 kr/st Köp
Handsträckfilm Svart Mått: 450 x 0,020 mm x 300 m Artikelnr: 119902
I lager
från 96,04 kr/rlr Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 380 x 285 x 285/245/205 mm Artikelnr: 300845
I lager
På väg hem
från 15,55 kr/st Köp
Wellåda N-4,3 Mått: 320 x 225 x 60 mm Artikelnr: 300043
I lager
från 3,98 kr/st Köp

Kontakta oss - vi lovar att du blir nöjd.

Fraktfritt vid ordervärde överstigande 2000:-  Personlig service Säker e-handel
0171-46 80 00 info@nojd.com

Några nöjda samarbetspartners