Wellåda N-28,1

440 x 320 x 200/135 mm

Artnr: 300281

I lager
På väg hem
Minsta antal för beställning: 20st
+ -
kolli (20st a' 26,25 kr/st) 525,00 kr
+ -
halvpall (120st a' 15,75 kr/st) 1 890,00 kr
+ -
helpall (240st a' 10,50 kr/st) 2 520,00 kr
Wellåda N-28,1
Längd 440
Bredd 320
Höjd 200
Mått 440 x 320 x 200/135/85 mm
Antal per förpackning 20
Antal per pall 240
Vikt 0.36
Djup 200
Livsmedelsförpackning Nej
Konstruktion 201
Volym (l) 28.16
Bruttovikt 0.36
Material PPWR Wellpapp/kartong (jungfrulig)
Tungmetaller under 100mg/kg 99


Andra köpte även

Wellåda N-82,3 Mått: 570 x 380 x 380/250/180 mm Artikelnr: 300823
I lager
På väg hem
från 14,64 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 110 x 90 mm Artikelnr: 300840
I lager
På väg hem
från 3,18 kr/st Köp
Helpallscontainer Mått: 1185 x 785 x 800/720/610/400 mm Artikelnr: 302451
I lager
På väg hem
från 102,3 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 180/150 mm Artikelnr: 300842
I lager
På väg hem
från 6,0 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 95 mm Artikelnr: 300847
På väg hem
från 3,84 kr/st Köp
Wellåda N-32 Mått: 380 x 285 x 285/230/155 mm Artikelnr: 300320
I lager
På väg hem
från 13,86 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 150 x 150 mm Artikelnr: 300841
I lager
På väg hem
från 2,72 kr/st Köp
Wellåda N-7,2 Mått: 320 x 225 x 100/60 mm Artikelnr: 300072
I lager
På väg hem
från 3,64 kr/st Köp
Wellåda N-20,5 Mått: 380 x 285 x 190/140/68 mm Artikelnr: 300205
I lager
På väg hem
från 6,56 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 380 x 285 x 285/245/205 mm Artikelnr: 300845
I lager
På väg hem
från 14,55 kr/st Köp
Bubbelkuvert D/1 Vit Mått: 180 x 260 mm Artikelnr: 147060
I lager
På väg hem
från 1,74 kr/st Köp
Handsträckfilm Svart Mått: 450 x 0,020 mm x 300 m Artikelnr: 119902
I lager
från 96,04 kr/rlr Köp
Wellåda N-10,3 Mått: 285 x 190 x 190/105 mm Artikelnr: 300103
I lager
På väg hem
från 3,86 kr/st Köp
Handsträckfilm AX Mått: 450 x 0,012 mm 400 m Artikelnr: 110583
I lager
från 179,48 kr/rlr Köp
Wellskiva Mått: 740 x 1140 mm Artikelnr: 309463
I lager
På väg hem
från 6,8 kr/st Köp

Kontakta oss - vi lovar att du blir nöjd.

Fraktfritt vid ordervärde överstigande 2000:-  Personlig service Säker e-handel
0171-46 80 00 info@nojd.com

Några nöjda samarbetspartners