Wellåda N-4,1

240 x 190 x 90 mm

Artnr: 300041

I lager
På väg hem
Minsta antal för beställning: 25st
+ -
kolli (25st a' 6,65 kr/st) 166,25 kr
+ -
halvpall (800st a' 3,99 kr/st) 3 192,00 kr
+ -
helpall (1600st a' 2,66 kr/st) 4 256,00 kr
Wellåda N-4,1

Beskrivning av produkten


Se alternativa artiklar, med snarlika mått, till höger. 1 280 st per pall.
Längd 240
Bredd 190
Höjd 90
Mått 240 x 190 x 90 mm
Antal per förpackning 25
Antal per pall 1600
Vikt 0.114
Djup 90
Livsmedelsförpackning Nej
Volym (l) 4.104
Bruttovikt 0.114
Konstruktion 201
FSC klassning FSC Mix
Materialdeklaration finns Ja
Leverantörsdeklaration finns Ja
Andel återvunnet material % 100
Material PPWR Wellpapp/kartong (återvunnen)
Tungmetaller under 100mg/kg 6
PIR % 76
24


Andra köpte även

Wellåda N-82,3 Mått: 570 x 380 x 380/250/180 mm Artikelnr: 300823
I lager
På väg hem
från 14,64 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 180/150 mm Artikelnr: 300842
I lager
På väg hem
från 6,42 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 110 x 90 mm Artikelnr: 300840
I lager
På väg hem
från 3,42 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 95 mm Artikelnr: 300847
I lager
På väg hem
från 4,12 kr/st Köp
Helpallscontainer Mått: 1185 x 785 x 800/720/610/400 mm Artikelnr: 302451
I lager
På väg hem
från 105,84 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 150 x 150 mm Artikelnr: 300841
I lager
På väg hem
från 2,98 kr/st Köp
Wellåda N-32 Mått: 380 x 285 x 285/230/155 mm Artikelnr: 300320
I lager
På väg hem
från 13,86 kr/st Köp
Wellåda N-7,2 Mått: 320 x 225 x 100/60 mm Artikelnr: 300072
I lager
På väg hem
från 3,64 kr/st Köp
Bubbelkuvert D/1 Vit Mått: 180 x 260 mm Artikelnr: 147060
I lager
På väg hem
från 1,74 kr/st Köp
Wellåda N-20,5 Mått: 380 x 285 x 190/140/68 mm Artikelnr: 300205
I lager
På väg hem
från 6,56 kr/st Köp
Wellskiva Mått: 740 x 1140 mm Artikelnr: 309463
I lager
På väg hem
från 7,36 kr/st Köp
Handsträckfilm Svart Mått: 450 x 0,020 mm x 300 m Artikelnr: 119902
I lager
från 96,04 kr/rlr Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 380 x 285 x 285/245/205 mm Artikelnr: 300845
I lager
På väg hem
från 15,55 kr/st Köp
Wellåda N-4,3 Mått: 320 x 225 x 60 mm Artikelnr: 300043
I lager
från 3,98 kr/st Köp
Packtejp PPA Extra, Transparent Mått: 50 mm x 66 m Artikelnr: 450400
I lager
från 16,56 kr/rlr Köp

Kontakta oss - vi lovar att du blir nöjd.

Fraktfritt vid ordervärde överstigande 2000:-  Personlig service Säker e-handel
0171-46 80 00 info@nojd.com

Några nöjda samarbetspartners