Wellåda N-41,1

380 x 285 x 380/280 mm

Artnr: 300411

I lager
Minsta antal för beställning: 20st
+ -
kolli (20st a' 29,90 kr/st) 598,00 kr
+ -
halvpall (160st a' 17,94 kr/st) 2 870,40 kr
+ -
helpall (320st a' 11,96 kr/st) 3 827,20 kr
Wellåda N-41,1

Beskrivning av produkten


Pallanpassad storlek, 8 st per varv på pallen
Längd 380
Bredd 285
Höjd 380
Mått 380 x 285 x 380/280 mm
Antal per förpackning 20
Antal per pall 320
Vikt 0.355
Djup 380
Livsmedelsförpackning Nej
Bruttovikt 0.355
Konstruktion 201
FSC klassning FSC Mix Credit
Materialdeklaration finns Ja
Andel återvunnet material % 0
Material PPWR Wellpapp/kartong (jungfrulig)
Tungmetaller under 100mg/kg 99


Andra köpte även

Wellåda N-82,3 Mått: 570 x 380 x 380/250/180 mm Artikelnr: 300823
I lager
På väg hem
från 14,64 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 110 x 90 mm Artikelnr: 300840
I lager
På väg hem
från 3,42 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 180/150 mm Artikelnr: 300842
I lager
På väg hem
från 6,42 kr/st Köp
Helpallscontainer Mått: 1185 x 785 x 800/720/610/400 mm Artikelnr: 302451
I lager
På väg hem
från 102,3 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 95 mm Artikelnr: 300847
I lager
På väg hem
från 4,12 kr/st Köp
Wellåda N-32 Mått: 380 x 285 x 285/230/155 mm Artikelnr: 300320
I lager
På väg hem
från 13,86 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 150 x 150 mm Artikelnr: 300841
I lager
På väg hem
från 2,98 kr/st Köp
Bubbelkuvert D/1 Vit Mått: 180 x 260 mm Artikelnr: 147060
I lager
På väg hem
från 1,74 kr/st Köp
Wellåda N-7,2 Mått: 320 x 225 x 100/60 mm Artikelnr: 300072
I lager
På väg hem
från 3,64 kr/st Köp
Wellåda N-20,5 Mått: 380 x 285 x 190/140/68 mm Artikelnr: 300205
I lager
På väg hem
från 6,56 kr/st Köp
Wellåda N-4,1 Mått: 240 x 190 x 90 mm Artikelnr: 300041
I lager
På väg hem
från 2,66 kr/st Köp
Wellskiva Mått: 740 x 1140 mm Artikelnr: 309463
I lager
På väg hem
från 7,36 kr/st Köp
Handsträckfilm Svart Mått: 450 x 0,020 mm x 300 m Artikelnr: 119902
I lager
från 96,04 kr/rlr Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 380 x 285 x 285/245/205 mm Artikelnr: 300845
I lager
På väg hem
från 15,55 kr/st Köp
Wellåda N-4,3 Mått: 320 x 225 x 60 mm Artikelnr: 300043
I lager
från 3,98 kr/st Köp

Kontakta oss - vi lovar att du blir nöjd.

Fraktfritt vid ordervärde överstigande 2000:-  Personlig service Säker e-handel
0171-46 80 00 info@nojd.com

Några nöjda samarbetspartners