Wellåda Snabbotten

380 x 285 x 190/140/95 mm

Artnr: 300206

I lager
Minsta antal för beställning: 10st
+ -
kolli (10st a' 21,10 kr/st) 211,00 kr
+ -
halvpall (150st a' 12,66 kr/st) 1 899,00 kr
+ -
helpall (300st a' 8,44 kr/st) 2 532,00 kr
Wellåda SB N-20,6

Beskrivning av produkten


Exakt samma mått som 300205, men den behöver tejpas i botten. Snabbotten i konstruktion 0711 Mycket snabbare att resa till färdigt ämne eftersom botten faller ut direkt och det inte behövs tejp eller klammer för att lådan ska hålla sig upprest. Begär prov via "Produktfråga". Pallanpassad storlek, 8 per varv på pallen.
Längd 380
Bredd 285
Höjd 190
Mått 380 x 285 x 190/140/95 mm
Antal per förpackning 10
Antal per pall 300
Vikt 0.33
Djup 190
Livsmedelsförpackning Nej
Konstruktion 711
Volym (l) 20.577
Bruttovikt 0.33
Andel återvunnet material % 100
Material PPWR Wellpapp/kartong (återvunnen)
Tungmetaller under 100mg/kg 99


Andra köpte även

Wellåda N-82,3 Mått: 570 x 380 x 380/250/180 mm Artikelnr: 300823
I lager
På väg hem
från 14,64 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 180/150 mm Artikelnr: 300842
I lager
På väg hem
från 6,28 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 110 x 90 mm Artikelnr: 300840
I lager
På väg hem
från 3,33 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 285 x 190 x 95 mm Artikelnr: 300847
På väg hem
från 4,0 kr/st Köp
Helpallscontainer Mått: 1185 x 785 x 800/720/610/400 mm Artikelnr: 302451
I lager
På väg hem
från 102,3 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 200 x 150 x 150 mm Artikelnr: 300841
I lager
På väg hem
från 2,9 kr/st Köp
Wellåda N-32 Mått: 380 x 285 x 285/230/155 mm Artikelnr: 300320
I lager
På väg hem
från 13,86 kr/st Köp
Wellåda N-7,2 Mått: 320 x 225 x 100/60 mm Artikelnr: 300072
I lager
På väg hem
från 3,64 kr/st Köp
Wellåda N-4,1 Mått: 240 x 190 x 90 mm Artikelnr: 300041
I lager
På väg hem
från 2,66 kr/st Köp
Handsträckfilm Svart Mått: 450 x 0,020 mm x 300 m Artikelnr: 119902
I lager
från 96,04 kr/rlr Köp
Wellåda N-20,5 Mått: 380 x 285 x 190/140/68 mm Artikelnr: 300205
I lager
På väg hem
från 6,56 kr/st Köp
Wellskiva Mått: 740 x 1140 mm Artikelnr: 309463
I lager
På väg hem
från 7,36 kr/st Köp
Tejplåda Snabbotten 800 Mått: 380 x 285 x 285/245/205 mm Artikelnr: 300845
I lager
På väg hem
från 15,15 kr/st Köp
Bubbelkuvert D/1 Vit Mått: 180 x 260 mm Artikelnr: 147060
I lager
På väg hem
från 1,74 kr/st Köp
EUR-Pall Beg B Mått: 800 x 1200 mm Artikelnr: 170030
I lager
På väg hem
från 140,0 kr/st Köp

Kontakta oss - vi lovar att du blir nöjd.

Fraktfritt vid ordervärde överstigande 2000:-  Personlig service Säker e-handel
0171-46 80 00 info@nojd.com

Några nöjda samarbetspartners